Yardım

Gizlilik İlkeleri

Mediprocenter.com.tr, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta gibi bazı kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir. Mediprocenter bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Mediprocenter bünyesinde kullanılmaktadır.

Mediprocenter, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmadan, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz,üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

mediprocenter.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, mediprocenter.com.tr müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak, müşterinin ilgi alanı doğrultusunda içeririk sunulması amacıyla Mediprocenter iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda kaldığı durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde mediprocenter.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin mediprocenter.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir.

mediprocenter.com.tr da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz, başka mecralarda yayınlanamaz ve izin olmadan internet sitelerine link verilemez.

Ssl Kartlar Tipler Bilginet

Copyright Mediprocenter © 2011. Tüm hakları saklıdır.