Hakkımızda

Hakkımızda


Hakkımızda

Mediprocenter, online medikal alışveriş sitesi olarak 2014 yılında kurulmuştur. Mediprocenter, Türkiye'nin en kapsamlı medikal ürün yelpazesine sahip online alışveriş sitesidir. Aynı zamanda kişisel bakım ve sağlıklı gelişim ürünlerini de bünyesinde barındıran Mediprocenter; güvenilir, modern teknolojiye sahip sağlık ve bakım ürünlerini tüketicisi ile en kısa yoldan ve Mediprocenter güvencesi ile buluşturmak amacı ile kurulmuştur.

 

Vizyonumuz

Yurt içinde ve yurt dışında tüm müşterilerine en yüksek kalitede eşit hizmet veren, güvenle alışveriş yapabilecekleri, doğru ürünlerle buluşup doğru seçimleri yapabilecekleri ve gereksinimleri doğrultusunda en doğru ürün ve ürünlere ulaşabilecekleri e-ticaret platformu oluşturmak.

Dünya standartlarına uygun kalitede ürün yelpazesine sahip, yenilikleri takip ederek yeniliklere öncülük eden, medikal ve insan sağlık başlığı altında tüm ürünlerin ihtiyaçlar doğrultusunda ulaşımını kolaylaştırmak.

Misyonumuz

En temel insan hakkı olan Sağlıklı olma ve sağlığın korunması ilkesinden yola çıkan Mediprocenter, çağdaş, kaliteli ve güvenilir medikal ürünler konusunda toplumun her kesimini bilgilendirmeyi,  doğru yönlendirmeyi ve gereksinim sahiplerinin güvenilir ürünlerle sorunsuz buluşturmayı kendisine misyon edinmiştir.

Ssl Kartlar Tipler Bilginet

Copyright Mediprocenter © 2011. Tüm hakları saklıdır.